Ubytování

Náš domek je vhodný pro ubytování rodiny či menší skupiny přátel. Pronajímáme ho od července do srpna a od prosince do konce března. Mimo tato období to lze pouze po předchozí dohodě. Kapacita našeho domku je max. 9 lůžek.

V přízemí je plně vybavená kuchyň s plynovým sporákem a elektrickou troubou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, kávovarem, varnou konvicí a topinkovačem. Posezení je pro 8 osob. V obývacím pokoji je SAT TV a audio sestava. V koupelně je vana se sprchou, WC a pračka. Jedna třílůžková ložnice se nachází v přízemí.
V patře je malá ložnice s dvoulůžkem a malý podkrovní apartmán s kuchyňským koutem a čtyřmi lůžky. K ložnicím náleží i jedna podkrovní koupelna s WC.

Celý objekt je nekuřácký. V domku je pokrytí WiFi pro internet. Topení je ústřední.

Na vyžádání Vám rádi poskytneme i dětskou postýlku, koupací vaničku a dětskou stoličku. Po předchozí domluvě a za příplatek lze s sebou vzít i psa (max. jeden pes a pouze malou domácí rasu).

Hosty prosíme, aby dodrželi časy ubytování od 14 hodin, odjezd do 10 hodin.
V ceně pobytu jsou ručníky a ložní prádlo..
Více informaci k ubytování najdete v ceníku.

Zima

Pokud k nám přijedete v zimě, je to od domku 100 metrů k vleku na Benecku a kousek na běžecká tratě, které vedou na Hormí Mísečky do Špindlerova Mlýna a zpět na Benecko.
Sjezdové lyžování si můžete užít na 10 lyžařských vlecích („provázek, POMA, kotva, sedačka) v délkách 120 – 800 metrů, v obtížnosti od „plácku“ až po černou. Nejnovější čtyřsedačková lanovka má délku 750 metrů. Více infornací najdete SKIAREÁL BENECKO.

 

Léto

V létě můžete využít přenosný gril a ohniště na zahradě, bazén vyhřívaný solární energií a solární sprchu. Pro děti máme pískoviště. V okolí je velké množství tras jak pro pěší turistiku, tak pro cyklisty. Můžete využít mapu a trasy cyklobusů.

 


Rezervace